Nie jest to temat świąteczny chociaż teraz jest czas na takie właśnie posty. A właściwie można go wrzucić w zakładkę "przedświąteczne porządki".
Namalowałam kiedyś drzewo na ścianie w kuchni. Kolorowe...dużo pigmentów... pień i gałęzie miały fakturę tynku strukturalnego. Należało je już odświeżyć. Pomalowałam ściany na jednolity kolor a w miejscach pnia i gałęzi została piękna faktura. Wystarczyło tylko dodać szablon klatki i ptaków. Oto efekt...














