poniedziałek, 18 listopada 2013
To już jest późna jesień, ale...
Przechodziłam obok parkanu, na którym pięknie prezentowały się winogrona.Udają,że nie przeszkadza im zimno, odstaszają je,że niby nic sobie z tego nie robią.Zainspirował mnie ten widok do zrobienia korali...
wtorek, 8 października 2013
niedziela, 29 września 2013
Bulat Okudżawa pieśń o robaku
środa, 18 września 2013
Stary kufer
Trochę się go bałam. Stał kiedyś w innym domu. Dotykali go jacyś ludzie. Był nowy, pięknie się prezentował, aż po pewnym czasie to się zmieniło. Zaczęły go gryźć korniki.... Może bałam się, że i mnie pogryzą. Jestem od niego trochę młodsza ale czuję się na tyle staro,że mogłabym już przyjąć kornika. Właściwie, to już go mam... Nawet go lubię. Chociaż jak zacznie mocniej drążyć, to dopadają mnie jesienne nastroje. Czy to źle? Jesienne nastroje.... a na kuferku są wiosenne kwiaty ... na przekór.
Transfery
Transfery zakręciły mnie ostatnio. Oczywiście technika poznana dzięki Mistrzyni ze wschodu, jej blog: http://anette196.blogspot.com/
| ...odklejam właśnie motyw z wydrukiem od tacki... |
| ...pokrywka od pudełka na drobiazgi do szycia... |
| ...lubię ten motyw... |
Subskrybuj:
Posty (Atom)








