Długo kwitną w tym roku. Jest zimno ale dzisiaj, to już przesada. Pozwieszały głowy i myślałam, że pogoda ich pokonała ale... około szesnastej błysnęło słońce. Zaczęły się podnosić. Musiałam to uwiecznić.
Zrobiłam nowe nasadzenia cebulek, bo w poprzednim miejscu wszystkie zjadły nornice. Na razie tulipanki wyrosły i uroczo zakwitły. Siedzę cichutko i podziwiam, żeby tylko te gryzonie nie usłyszały...






























